Slider_disco

Taneční párty

Vítejte na profilu Taneční párty

Jistě každý zná KaS centrum Prostějov a zajisté každý zná mega akce v něm pořádané. Právě restaurace LUTO zajišťuje veškeré alko a nealko, drinky a vše, co patří k pořádné akci!!!

Jdi proto na svůj facebook a požádej o vstup do této skupiny. Co z toho? Nejen veškeré informace o akcích konaných, probíhajících či toho všeho co se chystá, ale také soutěže o volné vstupenky, poukázky na pití, jídlo či různá privilegia!!

Na tomto profilu se právě Ty vyjadřuješ, co bys chtěl či co nechtěl, co se pít bude a co ne, kudy pojedou svozy či jaká hudba bude hrát!!!


Akce:

KaS Centrum a výstaviště Přerov

Pařiči, pařmenky a všichni, co se rádi bavíte.

Na měsíc říjen se můžete těšit na 2 akce a to nejen v Prostějově, ale nyní i na výstavišti Přerov, pavilon G! Prostějov přivítá známého DJ Orbitha na mega akcičce FULL MOON PARTY! Další z tématických akcích z dílny ultimates.cz! No v Přerově rozjíždíme zbrusu novou akci pod názvem FRESSH ve spolupráci s organizátory z Citova. Takže se zajisté máte na co těšit!!

!!! Vzhledem ke stále probíhající prohibici se může stát, že se termíny můžou měnit, sledujte proto informace na fcb a to ve skupině „taneční párty“ nebo přímo na událostech jednotlivých akcích!!!

Publikováno: 25.09.2012

Brigády

Blíží se nám první akce a to bye bye holiday´s a je zapotřebí brigádníků!!! Máš- li zájem tak se ozvi. Podmínky: slušné vystupování, pracovitost, praxe spojená s daným tématem, plnoletost. Odměnu vyplácím ihned po akci. Svoji žádost můžeš psát na FCB profil „Roman Paníček“ (fotka dolaru v profilovce) nebo na mail info@lutopv.cz

Kdo ukáže, že je schopný, může počítat i s další širokou nabídkou brigád.

Publikováno: 8.08.2012

Zobrazit dřívější akce
 • Provozní doba

  Restaurace
  8:00 - 22:00
  Bar
  14:00 - 02:00
  Kavárna přes zimu
  11:00 - 22:00
  Makarská
  11:00 - 23:00
  Garso
  11:00 - 23:00
  Sklad piva
  08:00 - 21:00
 • Stravenky

  k úhradě jídla přijímáme stravenky Gastro Pass, Ticket Restaurant a Le Chèque Déjeuner
  Stravenky
 • Kde nás najdete

  Adresa:
  Restaurace LUTO
  Karla Svolinského 346/7A
  79604 PROSTĚJOV
  Email:
  info@lutopv.cz
  Telefon:

  582 330 483